Biuro "Trzy Korony" funkcjonuje na Szczawnickim rynku nieruchomości, posiadamy stosowne licencje zawodowe U.M.iR.M. nr 6224 oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić naszym klientom cennych i fachowych porad, niezbędnych przy nabywaniu nieruchomości.

Wyszukaj nieruchomości

Aktualności

Nowa hipoteka – krok ku lepszemu czy kłopoty na własne życzenie?

20 lutego 2011 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o księgach wieczystych i hipotece. Ustawodawca przewidział w niej wiele zmian, które w znaczący sposób wpłyną na funkcjonowanie w obrocie tak ważnego zabezpieczenia, jakim jest hipoteka...

Czytaj więcej

„Hipoteka w toku” – które przepisy należy stosować?

Zgodnie z intencją ustawodawcy, nowelizacja będzie lepiej zabezpieczać interesy właścicieli nieruchomości, a także sprawiać, by zarządzanie hipotekami stało się tańsze i efektywniejsze dzięki przyspieszonym i uproszczonym procedurom. Zanim jednak ustawodawca osiągnie swój cel, najpierw może znacznie skomplikować obrót hipoteczny.

Czytaj więcej

Polecamy...

Banki w wyścigu po klienta dają teraz kredyt na mieszkanie niemal każdemu. I niemal każdy może wpaść w kredytową pułapkę. Jak jej uniknąć?

Czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności